English

"BIĶERNIEKU MOTORSPORTA FESTIVĀLS", DIVAS DIENAS - TRĪS DAŽĀDAS AUTOSPORTA DISCIPLĪNAS

Šajā nedēļas nogalē – 6.-7. jūlijā Biķernieku sporta kompleksā jau otro gadu pēc kārtas norisināsies "Biķernieku Motorsporta Festivāls". Šogad autosporta notikumam vēl nebijis formāts - divās sacensību dienās, vienā trasē satiksies trīs dažādas autosporta disciplīnas: rallijkross, folkreiss un autošosejas sacensības.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: "Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, arī šogad festivāla ietvaros, pateicoties Biķernieku trases infrastruktūrai, tiks apvienotas vairākas autosporta disciplīnas. Sacensībās Biķernieku trasē, šajā nedēļas nogalē, ikvienam būs iespēja vērot sportistus, kas sacentīsies ne tikai rallijkrosā, bet arī autošosejā un folkreisā. Folkreisa dalībniekiem, autosporta disciplīnas pastāvēšanas vēsturē, šī būs pirmā reize braucot pa Biķernieku rallijkrosa trasi. Abas sacensību dienas būs piesātinātas ar autosporta daudzveidību un domāju, ka ne tikai sportistiem, bet arī skatītājiem šāda veida sacensību formāts, būs jauna pieredze."

"Biķernieku Motorsporta Festivāls" norisināsies divas dienas 6.-7. jūlijā. Sestdienas rītā sāksim ar autošosejas sacensībām - Dzintara Apli, pēc tam Latvijas Rallijkrosa čempionāts, kas turpināsies arī svētdien, paralēli tam uz starta stāsies arī TOP 20 labākie folkreisa braucēji. 

Pasākuma programma:

Sestdiena:

09:30-12:00 - Dzintara Aplis - VAZ 1300, VAZ 1600, VOLGA, VOLGA 406;

13:30-20:20 - *LRX - LadaRX, Super1600, Touring2000, Folkreiss;

Svētdiena:

10:00-19:00 - *LRX, **BRX, ***LTRX - Junior1000, CK650, BMW RC 3000, Super1600, Touring2000, Xtreme, SuperCar.

*Latvijas Rallijkrosa čempionāts

**Baltijas Rallijkrosa kauss

***Lietuvas Rallijkrosa čempionāts

Autosporta pasākuma ietvaros tiks aizvadīts Latvijas Rallijkrosa čempionāta trešais posms, Lietuvas Rallijkrosa čempionāta posms, Baltijas Rallijkrosa kauss, Folkreisa kauss, kā arī Latvijas čempionāts autošosejā - Dzintara Aplis.

Jaunumiem var sekot līdzi www.rallycross.lv.

Biļetes pieejamas biļešu servisa kasēs un internetā https://www.bilesuserviss.lv/bikernieku-motorsporta-festivals

Pasākumu atbalsta: MILWAUKEE instrumenti, ESSVE skrūves un stiprinājumi, Latvijas NAFTA